WIATY PRZYSTANKOWE

Producent wiat
przystankowych

Wiaty przystankowe - producent wiat przystankowych


Firma NR EGAL jest wiodącym producentem wiat przystankowych w Polsce. Ogromne doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu, sprzedaży i montażu zadaszeń na przystanki, wszelkiego rodzaju budek przystankowych, daszków i wiat przystankowych NR EGAL zdobył w ciągu wielu lat swojej działalności. Technologia i wiedza to wartości, którymi kieruje się firma podczas tworzenia swoich produktów. Przystanki, które produkuje NREGAL są trwałe i estetyczne, a co najważniejsze, bezpieczne. Zaufaj naszej jakości i wprowadź nowoczesny design do miasta.

NR EGAL projektuje wiaty na zamówienie ale też posiada ofertę gotowych zadaszeń przystanków.

Wiata przystankowa Nemo
Wiata Nemo charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i kompaktową konstrukcją dostosowaną do każdych warunków miejskich i pozamiejskich. Przewidziane materiały gwarantują trwałość i odporność określoną na minimum 5 lat gwarancji.
Wiaty Nemo są dostepne w 4 wersjach:

Wiata przystankowa Feniks
Wiata Feniks to doskonała konstrukcja , przewidziana do każdych warunków miejskich i peryferyjnych. Projekt oparty jest o założenia: funkcjonalności, ergonomii bezpieczeństwa i bezwzględnej trwałości z pięcioletnią gwarancją jakości.

Wiaty przystankowe 01
Wiaty przystankowe 02
Wiaty przystankowe 03
Wiaty przystankowe 04
Wiaty przystankowe 05
Wiaty przystankowe 06

PROJEKTOWANIE - wiaty przystankowe


Nasze wiaty przystankowe są projektowane przez kwalifikowanych architektów. Bezpieczeństwo, użyteczność i estetyka to elementy składowe zadaszeń przystanków, które projektujemy. Realizujemy również indywidualne projekty przystanków z miejscem na reklamę w dowolnym formacie.

PRODUKCJA - wiaty przystankowe


Nowoczesne technologie, które wykorzystujemy w produkcji wiat przystankowych, jak tez wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku producentów zadaszeń przystankowych jest gwarantem wysokiej jakości naszych wiat. Trwałość materiałów wykorzystywanych do produkcji daje pewność, ze tworzone przez NR EGAL zadaszenia i wiaty przystankowe przez wiele lat pozostaną w bardzo dobrym stanie. Nasze wiaty są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu są trwałe. Najwyższa jakość naszych zadaszeń przystankowych jest gwarantem ich trwałości na minimum 5 lat.

SPRZEDAŻ - wiaty przystankowe


Wieloletnie doświadczenie zdobyte w sprzedaży wiat przystankowych, jak tez wysoka jakość produkowanych przez nas zadaszeń, spowodowały, ze NR EGAL stał się wiodącym na rynku Polski producentem przystanków. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz atrakcyjne ceny wiat przystankowych.

TRANSPORT - wiaty przystankowe


NR EGAL świadczy usługi transportu zamówionych wiat przystankowych. Dzięki nam możesz być pewien, ze Twoje zamówienie będzie bezpiecznie dostarczone w wybrane przez Ciebie miejsce w ustalonym terminie. Oferujemy atrakcyjne ceny za transport wiat.

MONTAŻ OPIEKA - wiaty przystankowe


NR EGAL w ramach kompleksowych usług zajmuje sie montażem wiat. Zatrudniamy wykwalifikowanych montażystów zadaszeń przystanków, dzięki czemu masz gwarancje solidnego wykonania i bezpieczeństwa, a nasze wiaty mogą cieszyć oko mieszkańców okolicy.